Technologie horkého vzduchu SERPENTINE™

 

     Patentovaná technologie SERPENTINE™, americké společnosti Tutco SureHeat, svým originálním řešením zaručuje dokonalý kontakt ohřívaného plynu s povrchem topného drátu spolu s mechanickou podporou každého závitu topného drátu. Výsledkem jsou parametry, tj. rychlost náběhu na cílovou teplotu a ochlazení, životnost a odolnost i při vertikálním umístění, pohybu nebo vibracích ohřívače a maximální výstupní teplota plynu, které nemají konkurenci.
Na základě padesáti let zkušeností z oblasti výzkumu a vývoje, letectví, automotive, textilního průmyslu, balící techniky a jiných průmyslových odvětví nabízíme řadu standardních skladových ohřívačů vzduchu, regulátorů a doplňkových příslušenství, které jsou osvědčené v celé řadě náročných aplikací, kde jiné technologie nevyhovují nebo jsou problematické.
  Zprostředkujeme i úpravu  standardních ohřívačů na míru dle specifikace zákazníka, stejně jako realizace projektů dle požadavků zákazníka až do výkonu několika MW.

Pokud Vámi používaná technologie ohřevu vzduchu vykazuje nedostatky, jako je pomalý náběh na cílovou teplotu, krátká životnost, nekonzistentní výstupní teplota, nízká výstupní teplota nebo požadujete-li aby Vaše zařízení mělo v těchto ohledech prvotřídní parametry, je technologie SERPENTINE™ řešením.

 

 

Průmyslový ohřívač vzduchu SKORPION™ – katalog + manuál


Průmyslový ohřívač vzduchu SKORPION™ od společnosti TUTCO SureHeat nabízí dokonale vyvážené parametry výkonu, rozměrů, spolehlivosti a regulace v oblasti technologií pro ohřev vzduchu.

Výstupní teplota:               nastavitelná do 760°C
Výkon zařízení:                  1,5kW – 4,5kW
Max. vstupní teplota:       93°C
Min proudění vzduch:      3,4 m³/h

Doporučené regulátory

Ovládací zařízení pro ohřívače