Produkty

Standardní elektrické připojení topných patron (vývody)

1) Provedení vývodů: Niklový drát. Standardní délka netopící zóny  na straně vývodů je 6-20mm dle průměru  patrony.
Možnost použití  epoxidové zálivky (teplota v místě zálivky maximálně 250°C) – odolné  vlhkosti a kontaminaci oleji apod. S epoxidovou zálivkou činí standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů  12-20mm dle průměru patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-01

2) Provedení vývodů: Vývody napojené vně patrony
Vodiče se silikonovou izolací a měděným pocínovaným jádrem (maximálně do 180°C).
Vodiče s teflonovou izolací a měděným pocínovaným jádrem (maximálně do  205°C).
Vodiče s teflonovou izolací a niklovým jádrem (maximálně do 260°C).
Vodiče se sklotextilní izolací a niklovým jádrem (maximálně do 350°C).
Vodiče s minerální izolací a niklovým jádrem (maximálně do 450°C).
Standardní délka  netopící zóny na straně vývodů u všech těchto variant  je 6-20mm dle průměru patrony.
U všech variant  možnost použití    epoxidové zálivky (teplota v místě zálivky maximálně 250°C – odolné vlhkosti, kontaminaci oleji apod.). S epoxidovou zálivkou činí standardní délka netopící zóny  na straně vývodů  12-20mm dle průměru  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-02

3) Provedení vývodů: Niklová lanka. Standardní délka  netopící zóny na straně vývodů   je 6-20mm dle průměru patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-03

4) Provedení vývodů: Niklová lanka s keramickou izolací (maximálně do 450°C).
Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 6-20mm dle průměru  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-04

5) Provedení vývodů: Vývody se zapuštěnou izolací do patrony – používá se u aplikací s požadavkem na ohnutí vývodů v místě výstupu z patrony.
Vodiče s teflonovou izolací a niklovým jádrem (maximálně do 260°C). Možnost použití    epoxidové zálivky (teplota v místě zálivky maximálně 250°C) – odolné vlhkosti, kontaminaci oleji apod. Standardní délka   netopící zóny  na straně vývodů je 17-25mm dle průměru a typu patrony.
Vodiče se sklotextilní izolací a niklovým jádrem (maximálně do 350°C). Standardní délka netopící zóny  na straně vývodů je 6-20mm dle průměru a typu patrony.
Vodiče s minerální izolací a niklovým jádrem (maximálně do 450°C). Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 6-20mm dle průměru a typu patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-05

6) Provedení vývodů: Napojení se zemnícím lankem – použitelné u patron o průměru: 10mm, 12.5mm, 16mm a 20mm.
Vodiče s teflonovou izolací a niklovým jádrem (maximálně do 260°C).  Možnost použití  epoxidové zálivky (teplota v místě zálivky maximálně 250°C) – odolné vlhkosti, kontaminaci oleji apod. Standardní délka netopící zóny  na straně vývodů je 20-25mm dle průměru patrony.
Vodiče se sklotextilní izolací a niklovým jádrem (maximálně do 350°C). Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 12-20mm dle průměru a typu patrony.
Vodiče s minerální izolací a niklovým jádrem (maximálně do 450°C). Standardní délka netopící zóny  na straně vývodů je 12-20mm dle průměru  a typu patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-06

7) Provedení vývodů: Třížilový kabel se silikonovou izolací a měděným pocínovaným jádrem (maximálně do 180°C). Přechod mezi patronou a silikonovým kabelem opatřen kovovým opletem. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 20-25mm dle průměru  patrony a typu patrony.
Průměr patron:  φ6.5mm , φ8mm , φ10mm  a φ12.5mm.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-07

8) Provedení vývodů: Třížilový kabel se silikonovou izolací a měděným pocínovaným jádrem (maximálně do 180°C). Přechod mezi patronou a silikonovým kabelem opatřen kovovým opletem. Průměr patron:  φ16mm a φ20mm.
Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 25-30mm dle průměru a typu patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-08

9) Provedení vývodů: Třížilový kabel se silikonovou izolací (maximálně do 180°C) a měděným pocínovaným jádrem, opatřený ohebnou kovovou chráničkou z pozinkované  nebo nerezové oceli. U patron průměru 6.5mm a 8mm je průměr chráničky vetší než průměr patrony. U patron průměru 10mm, 12.5mm, 16mm a 20mm je průměr chráničky menší než průměr patrony. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 20-30mm dle průměru a typu patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-09

10) Provedení vývodů: Třížilový kabel s kovovým opletem a sklotextilní izolací a niklovým jádrem.  Zaručuje zvýšenou  mechanickou odolnost  při zachování výborné ohebnosti vývodů při teplotách do 350°C. Průměr patron: φ6.5mm , φ8mm a φ10mm.  Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 15-20mm dle průměru a typu  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-10

11) Provedení vývodů: Třížilový kabel s kovovým opletem a sklotextilní izolací a niklovým jádrem.  Zaručuje zvýšenou  mechanickou odolnost  při zachování výborné ohebnosti vývodů při teplotách do 350°C. Průměr patron: φ12.5mm, φ16mm a φ20mm. Standardní délka netopící zóny  na straně vývodů je 20-30mm dle  průměru a typu  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-11

12) Provedení vývodů: Vodiče opatřeny ohebnou kovovou chráničkou z pozinkované nebo nerezové oceli –  používá se u aplikací s požadavkem na zvýšenou odolnost vývodů proti oděru, ostrým a tvrdým předmětům. Je možná i varianta s vlnovcovou  vodovzdornou  kovovou hadicí z nerezové oceli. U patron průměru 6.5mm a 8mm je průměr chráničky větší než průměr patrony. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 12-20mm dle  průměru a typu  patrony.
U patron průměru 10mm, 12.5mm, 16mma 20mm je průměr chráničky menší než průměr patrony. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 17-30mm dle průměru a typu  patrony.
Vodiče s teflonovou izolací a niklovým jádrem (maximálně do 260°C).
Vodiče se sklotextilní izolací a niklovým jádrem (maximálně do 350°C).
Vodiče s minerální izolací a niklovým jádrem (maximálně do 450°C).

standardni-elektricke-pripojeni-patron-12

13) Provedení vývodů : Vodotěsné a proti poškození častým  ohýbáním odolné napojení gumového kabele vulkanizací. Třížilový kabel s gumovou izolací a měděným pocínovaným jádrem (teplota v místě napojení kabelu na patronu maximálně do 60°C). Délka  netopící zóny  na straně vývodů je minimálně 25mm.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-13

14) Provedení vývodů: Pravoúhlé napojení – boční  vývody s izolací zapuštěnou do patrony. Používá se u aplikací s prostorovým omezeními spolu s požadavkem na ohebnost vývodů. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 15-25mm dle průměru a typu  patrony.
Vodiče s teflonovou izolací a niklovým jádrem (maximálně do 260°C). Možnost použití    epoxidové zálivky (teplota v místě zálivky maximálně 250°C) – odolné  vlhkosti a kontaminaci oleji apod.
Vodiče se sklotextilní izolací a niklovým jádrem (maximálně do 350°C).
Vodiče s minerální izolací a niklovým jádrem (maximálně do 450°C).

standardni-elektricke-pripojeni-patron-14

15) Provedení vývodů: Pravoúhlé napojení pomocí kostky – třížilový  kabel s silikonovou izolací a měděným pocínovaným jádrem (maximálně do 180°C). Možnost provedení s zvýšenou odolností proti vlhkosti.
Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 6-20mm dle průměru a typu  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-15

16) Provedení vývodů:  Pravoúhlé napojení  pomocí kostky – třížilový kabel s kovovým opletem a sklotextilní izolací a niklovým jádrem. Zaručuje zvýšenou  mechanickou odolnost  při zachování výborné ohebnosti vývodů při teplotách do 350°C. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 6-20mm dle průměru a typu  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-16

17) Provedení vývodů: Pravoúhlé napojení pomocí kostky – s ohebnou kovovou chráničkou z pozinkované nebo nerezové oceli –  používá se u aplikací s požadavkem na zvýšenou odolnost vývodů proti oděru, ostrým a tvrdým předmětům. Je možná i varianta s vlnovcovou vodovzdornou  kovovou hadicí z nerezové oceli. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 6-20mm dle průměru a typu  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-17

18) Provedení vývodů:  Pravoúhlé napojení pomocí radiální trubky –  třížilový kabel s kovovým opletem a sklotextilní izolací a niklovým jádrem. Používá se u aplikací  kde z důvodu omezeného prostoru nelze použít pravoúhlé napojení pomocí kostky. Nelze použít pro patrony o průměru 5mm. Zaručuje zvýšenou  mechanickou odolnost  při zachování výborné ohebnosti vývodů při teplotách do 350°C. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 15-30mm dle průměru a typu  patrony.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-18

19) Provedení vývodů: Pravoúhlé napojení pomocí radiální trubky –  s ohebnou kovovou chráničkou z pozinkované nebo nerezové oceli. Nelze použít pro patrony o průměru 5mm.
Používá se u aplikací  kde z důvodu omezeného prostoru nelze použít pravoúhlé napojení pomocí kostky.  Zaručuje zvýšenou odolnost vývodů proti oděru, ostrým a tvrdým předmětům. Standardní délka  netopící zóny  na straně vývodů je 15-30mm dle průměru a typu  patrony.  Je možná i varianta s vlnovcovou vodovzdornou  kovovou hadicí z nerezové oceli.

standardni-elektricke-pripojeni-patron-19