Topná tělesa pro průmyslové aplikace

Pro průmyslové aplikace nabízíme zakázkovou výrobu topných těles dle specifikace zákazníka.
Vyrábíme tělesa pro ohřev kapalin plynů a jiných látek o výkonech od několika W až po MW.

 
Průmyslová topná tělesa – hotová řešení
– Mobilní generátor horkého vzduchu
– Elektrické teplovzdušné agregáty (přímotopy)
– Infra zářič
– Průmyslová kamínka (topení do kabin)
– Ohřev vzduchu na vysoké teploty – Technologie horkého vzduchu SERPENTINE™

 

ET-AER-785/786 – Vysocevýkonný mobilní generátor horkého vzduchu. Může být použit s volnými konci, nebo napojen oboustranně na prostor pomocí flexibilního potrubí, které umožňuje recirkulaci horkého vzduchu. Jakýkoliv uzavřený prostor můžete jednoduše přeměnit například v sušárnu či pec. 

Zařízení má ovládací panel s nastavením požadované teploty. Dodává se sondou PT 100 s kabelem 2m (lze prodloužit až na 25m). Dále má vestavěnou ochranu proti přehřátí.  Standardně je generátor dodáván v RAL-9006. Model ET-AER-785 s výkonem 12kW je použitelný do 150°C. Model ET-AER-786 s výkonem 22,5kW je použitelný do 250°C.

            

ET-CEM – Ohřívací jednotka určená do průmyslových prostor menších rozměrů, kabin jeřábů, bagru a jiné techniky. Možná verze do výbušného prostředí. Jednotka je vybavena automatickým termostatem, vypínačem, kabelem 1,8 m dlouhým a ukončeným schuko zástrčkou. Vyrobeno dle normy EN 60335-2, pracovní poloha horizontální. Může být instalován jako pevný, kotvený přes otvory v plechových nohách, nebo jako mobilní. Krytí IP53.

   

ET-RI-EXTS – Infra zářič pro venkovní použití. Vyroben z hliníku a vybaven vysoce účinnou lampou. Snadná instalace, krytí IP 55. Typická aplikace -hotelový sektor, terasy, bary, balkóny.

       

ET-AER-PE – Elektrický topný agregát s krytím IP 34. Vybavený tepelnou ochranou proti přehřátí. Standartní provedení je z ocel plechů s lakováním RAL-9006. nabízíme ale i celo-nerezovou verzi do agresivního prostředí (např. vepřové farmy apod.) a verzi ET-AER-EX do plynového a prašného, výbušného prostředí (vyrobeno dle EN 90079-0/1/7/31 a EN 61241-1). Jednotka je vybavena digitálním panele s nastavitelnými parametry – zobrazení teploty okolí, zapnutí/vypnutí ventilátoru nezávisle na ohřevu, nastavení teploty (max 35°C) a nastavení doby ohřevu (1-9 hod).

Použití: Ohřev průmyslových prostor, farem, staveb.